drevodom drevodom drevodom drevodom drevodom drevodom drevodom drevodom drevodom drevodom drevodom drevodom drevodom drevodom drevodom drevodom drevodom drevodom drevodom drevodom drevodom

Drevodom MAZUR
• rozmer 8 x 5 m
• úžitková plocha 54 m2

Rekreačná chata je navrhnutá ako kombinovaná stavba z murovanje časti, ktorá tvorí prízemie, a z drevenej sendvičovej časti, ktorá tvorí prízemie.

Táto chata je vhodná do horského alebo podhorského prostredia. Pozostáva z prízemia a obytného podkrovia. Je vhodná na rovinatý, prípadne mierne svahovitý pozemok a je navrhnutá pre jednu 4 člennú rodinu. Prízemie slúži ako denná časť a podkrovie ako nočná časť. Obvodové steny prízemia sú navrhnutá z murovacích tvaroviek. Obvodové steny podkrovia sú tvorené drevenou sendvičovou konštrukciou s vloženou tepelnou izoláciou, ktorá zabezpečuje dostatočný teplený odpor odporúčaný normou.Stropy sú trámové drevené s dreveným záklopom. Zastrešenie sedlovej strechy je navrhnuté dreveným šindľom, prípadne inou krytinou podľa výberu. Architektúra a konštrukcia objektu je navrhnutá podľa starých osvedčených postupov s použitím moderných materiálov a technológií. Objekt je navrhovaný tak, aby spĺňal európske normy a najvyššie kritéria zákazníka. Po dohode s projektantom je možné projekt upraviť.

Úžitková plocha: prízemie 27,81 m2
  poschodie 26,01 m2
Úžitková plocha domu: 53,82 m2
Obytná plocha domu: 24,45 m2
Zastavaná plocha: 40,00 m2
Obstavaný priestor: 205,60 m3
Výška hrebeňa strechy: 6,93 m