drevodom drevodom drevodom drevodom drevodom drevodom drevodom drevodom drevodom drevodom drevodom drevodom drevodom drevodom drevodom drevodom drevodom drevodom drevodom drevodom drevodom

Drevodom PRAKTIK
• rozmer 8 x 5 m
• úžitková plocha 65 m2

Rodinný rekreačný drevodom PRAKTIK je navrhnutý do horského a podhorského prostredia a pozostáva z prízemia a obytného podkrovia.

Je vhodný na rovinatý, prípadne mierne svahovitý pozemok a svojimi vnútornými priestormi uspokojí 3-člennú rodinu. Prízemie slúži ako denná časť a podkrovie ako nočná časť. Obvodové steny sú navrhnuté z dreveného masívu, ktoré sú z vnútornej strany zateplené a vonkajšie steny podkrovia sú navrhnuté ako drevené sendvičové steny s vloženou tepelnou izoláciou. Stropy sú trámové drevené s dreveným záklopom. Zastrešenie sedlovej strechy je navrhnuté dreveným šindľom, prípadne inou krytinou podľa výberu. Architektúra a konštrukcia objektu je navrhnutý podľa starých osvedčených postupov s použitím moderných materiálov a technológií. Objekt je navrhovaný tak, aby spĺňal európske normy a najvyššie kritéria zákazníka. Po dohode s projektantom je možné projekt upraviť.

Úžitková plocha: prízemie 31,40 m2
  poschodie 52,30 m2
Úžitková plocha domu: 65,20 m2
Obytná plocha domu: 52,20 m2
Zastavaná plocha: 42,00 m2
Obstavaný priestor: 335,00 m3
Výška hrebeňa strechy: 6,50 m