drevodom drevodom drevodom drevodom drevodom drevodom drevodom drevodom drevodom drevodom drevodom drevodom drevodom drevodom drevodom drevodom drevodom drevodom drevodom drevodom drevodom

Drevodom GRÓFKA
• rozmer 12,5 x 6,5 m
• úžitková plocha 137 m2

Rodinný rekreačný drevo-dom GRÓFKA je navrhnutý do horského a podhorského prostredia. Pozostáva z prízemia a obytného podkrovia.

Je vhodný na rovinatý, prípadne mierne svahovitý pozemok a je navrhnutý pre jednu 4- až 5-člennú rodinu. Prízemie slúži ako denná časť a podkrovie ako nočná časť. Obvodové steny sú navrhnuté z dreveného masívu, ktoré sú z vnútornej strany zateplené a vonkajšie steny podkrovia sú navrhnuté ako drevené sendvičové steny s vloženou tepelnou izoláciou. Stropy sú trámové drevené s dreveným záklopom. Zastrešenie sedlovej strechy je navrhnuté dreveným šindľom, prípadne inou krytinou podľa výberu. Architektúra a konštrukcia objektu je navrhnutý podľa starých osvedčených postupov s použitím moderných materiálov a technológií. Objekt je navrhovaný tak, aby spĺňal európske normy a najvyššie kritéria zákazníka. Po dohode s projektantom je možné projekt upraviť.

Úžitková plocha domu: 137,10 m2
  prízemie 68,50 m2
  poschodie 68,60 m2
Obytná plocha domu: 77,50 m2
Zastavaná plocha: 81,30 m2
Obstavaný priestor: 601,30 m3
Výška hrebeňa strechy: 7,40 m