drevodom drevodom drevodom drevodom drevodom drevodom drevodom drevodom drevodom drevodom drevodom drevodom drevodom drevodom drevodom drevodom drevodom drevodom drevodom drevodom drevodom

Drevodom HORAL
• rozmer 10 x 5 m
• úžitková plocha 80 m2

Rodinný rekreačný drevo-dom GRÓFKA je navrhnutý do horského a podhorského prostredia. Pozostáva z prízemia a obytného podkrovia.

Je vhodná na rovinatý, prípadne mierne svahovitý pozemok a je dimenzovaná pre 6 ľudí. Prízemie slúži ako denná časť a podkrovie ako nočná časť. Obvodové steny sú navrhnuté z dreveného masívu, ktoré sú z vnútornej strany zateplené. Vonkajšie steny podkrovia sú navrhnuté ako drevené sendvičové steny s vloženou tepelnou izoláciou. Stropy sú trámové drevené s dreveným záklopom. Zastrešenie sedlovej strechy je navrhnuté dreveným šindľom, prípadne inou krytinou podľa výberu. Architektúra a konštrukcia objektu je navrhnutý podľa starých osvedčených postupov s použitím moderných materiálov a technológií. Objekt je navrhovaný tak, aby spĺňal európske normy a najvyššie kritéria zákazníka. Po dohode s projektantom je možné projekt upraviť.

Úžitková plocha: prízemie 38,20 m2
  poschodie 40,90 m2
Úžitková plocha domu: 79,10 m2
Obytná plocha domu: 62,10 m2
Zastavaná plocha: 50,00 m2
Obstavaný priestor: 268,00 m3
Výška hrebeňa strechy: 6,95 m